O mnie

Cześć, mam na imię Ania.

Po 19 latach pracy jako stewardesa obserwowałem jak rodziny zmagają się z wózkami i wszystkim innym co wiąże się z podróżowaniem z dziećmi.

Czułam, że musi być łatwiejszy sposób, więc wraz z pomocą mojego męża Piotrka, po latach testów i pracy nad projektem, czujemy, że udało nam się wymyślić bezpieczne i proste rozwiązanie do podróżowania bez konieczności używania nieporęcznych wózków.

Po udostępnieniu naszego wstępnego projektu znajomym i pracownikom linii lotniczych, opinie były tak pozytywne, że postanowiliśmy opatentować pomysł i rozpocząć produkcję. Myślimy, że Ty również przekonasz się, że wygoda, jaką zapewnia „Ride On Carry On” sprawi, że będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek podróżowałeś bez niego.

Obiecujemy, że dzięki „Ride On Carry On” o wiele łatwiej przejdziesz przez kontrolę bezpieczeństwa, wejdziesz na pokład samolotu i dotrzesz prosto na swoje miejsce. A co najlepsze, nie musisz już czekać na swój wózek w miejscu docelowym!

Zapewniam Cię, że Twoje dzieci to pokochają, a Ty pokochasz to jeszcze bardziej!

Miłej podróży!


Powiedzmy sobie szczerze, że podróżowanie z dziećmi może być bardzo stresujące, ale Ride On Carry On eliminuje te zmartwienia. Ride On Carry On” błyskawicznie przekształca Twój bagaż w wózek dziecięcy. Dzięki naszemu systemowi podróży nie musisz już zmagać się z nieporęcznymi wózkami przy kontroli bezpieczeństwa i na mostku, więc pozwól swoim dzieciom podróżować w dobrym stylu!
Wystarczy zatrzasnąć nasze wygodne krzesełko na istniejącym bagażu i przetoczyć malucha przez lotnisko, w dół mostu powietrznego i prosto do swojego miejsca. Nasz wyściełany zagłówek przekształca się w poręczny stolik na tacę, na którym można jeść i bawić się w razie potrzeby. To po prostu nie może być łatwiejsze niż to. Testowany pod względem bezpieczeństwa w kraju i za granicą, niezliczeni zadowoleni klienci mówią, że ich dzieci po prostu kochają nasz system podróżowania, ale nasi rodzice kochają wygodę jeszcze bardziej. Więc co masz do stracenia, jesteśmy tak pewni, że go pokochasz, że oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Dołącz do tysięcy innych rodzin, które w końcu cieszą się podróżowaniem z Ride On Carry On.